×

O nas


eLenovo.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, będący oficjalnym partnerem marki Lenovo - jednego z wiodących globalnych producentów sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej. Firma specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy produktów Lenovo, w tym laptopów, tabletów, monitorów, stacji roboczych, akcesoriów komputerowych oraz rozwiązań dla biznesu.

Dzięki ścisłej współpracy z Lenovo, eLenovo.pl zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych technologii, ekskluzywnych ofert oraz profesjonalnego wsparcia technicznego.

Misją eLenovo.pl jest dostarczanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości, które odpowiadają na potrzeby zarówno indywidualnych użytkowników, jak i przedsiębiorstw. Firma kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta, oferując szybką i bezpieczną wysyłkę, elastyczne opcje płatności oraz indywidualne doradztwo w wyborze produktów.

W eLenovo.pl znajdziesz nie tylko standardową ofertę sprzedaży komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów, ale także serwery, telefony Motorola oraz doskonałej jakości akcesoria!

Co nas wyróżnia?

Naszym unikatowym atutem jest konfigurator usług dodatkowych dla komputerów Lenovo oraz telefonów Motoroli. Dzięki niemu możesz przedłużyć standardowa ochronę z 2 do nawet 5 lat i cieszyć się swoim urządzeniem przez długi czas, zapewniając sobie jeszcze lepsze i bardziej spersonalizowane doświadczenie z naszymi produktami.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, śledząc najnowsze trendy i technologie, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Dzięki zaangażowanemu zespołowi specjalistów, eLenovo.pl stale poszerza swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, jednocześnie utrzymując konkurencyjne ceny.

eLenovo.pl – będąc oficjalnym partnerem Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. , dla swoich Klientów dostarcza produkty wyłącznie z polskiej dystrybucji. Produkty te objęte są europejską gwarancją producenta.

Dołącz do naszej społeczności eLenovo.pl już dziś i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć z naszym wsparciem!

eLenovo.pl jest znakiem handlowym należącym do firmy A-Systems Polska S.A.

Certyfikat Oficjalny Partner Lenovo