×
Jak skorzystać z promocji?
Kup w okresie trwania promocji produkt Lenovo i zachowaj oryginał dowodu zakupu. Promocja trwa od 15.01.2024 r. do 30.06.2024 r.
Wytnij z opakowania produktu etykietę z kodem kreskowym i numerem seryjnym i wyślij jej zdjęcie/skan poprzez formularz zgłoszeniowy.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie lenovopolska.pl/promocja-lekti w ciągu 14 dni od momentu zakupu produktu Lenovo objętego promocją.
Po zaakceptowaniu zgłoszenia wyślemy kurierem do Ciebie zestaw do Po zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymasz kurierem zestaw do nauki czytania LektiLekti – interaktywna gra do nauki czytania dla najmłodszych!

Lekti to sympatyczny mały stworek, który planuje swoje nadchodzące urodziny i potrzebuje twojej pomocy. Nasz bohater potrzebuje jeszcze dekoracji, przysmaków i pomysłowych atrakcji dla swoich zaproszonych gości. Wspomóż go w przygotowaniach, wykonując wszystkie przydzielone zadania. Ta zabawa z Lektim to nie tylko świetna okazja do dobrze spędzonego czasu, ale także szansa na lepsze poznanie liter oraz odkrycie, jakie dźwięki reprezentują.

Gra została stworzona według holistycznej koncepcji, obejmującej wszystkie etapy nauki czytania, zgodnie z metodologią, która zapewnia skuteczne

PRZYGOTOWANIE - NAUKĘ - DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA.